könyv

Első hallgatók

Az Alapítvány első alkalommal 2018 szeptemberében hirdette meg az ösztöndíj programját.
A Magyar Gyógyszerészhallgatók Egyesülete (HuPSA) segítségével juttattuk el a felhívást a Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Karának negyedéves hallgatói részére.
Több mint 15 érdeklődőből került ki az a két hallgató, akivel 2018-ban ösztöndíjszerződést kötöttünk.

oktatás

Felhívás

Az elmúlt évekhez hasonlóan ismételten szeretnénk segítségét és közreműködését kérni a „Küttel Dezső” Szakkönyvtár Alapítvány további működtetéséhez! Az Alapítvány fontos bevételi forrása a magánszemélyek által adóbevallásukkor felajánlott 1%!

Amennyiben szívesen utaltatná azt a „Küttel Dezső” Szakkönyvtár Alapítvány-nak, a bevallási nyilatkozat rendelkező részének kitöltésével tehetik azt meg:

A kedvezményezett adószáma: 19247627-1-18

Köszönjük az Alapítvány működésének elősegítését!